Складання домашнього набору першої допомоги американським способом

«Чому я повинен вірити тому, що написано в Інтернеті?»

Відповідь проста — тому що ліки з цієї статті включені до Orange Book FDA 2019. Ви можете перевірити самі! Кожен лікар у світі погоджується — слово FDA має абсолютну авторитетність в медицині. Але що це означає для вас? Абревіатура означає Food and Drug Administration — агентство, відповідальне за санітарний нагляд за якістю продуктів харчування та ліків.

Це відділення Міністерства охорони здоров’я США, яке:

ретельно перевіряє ефективність та безпеку ліківпорівнює переваги та ризики від використання ліківпроводить дослідження та експертизи.

Orange Book — це список всіх ліків, схвалених для використання в США. Отримання схвалення FDA — велика перемога для виробників. Іноді ліки схвалюються подібними органами в Європейському Союзі, але США вимагають додаткових перевірок. Ми виявили надійність даних, тепер перейдемо до складання набору першої допомоги за кращими американськими традиціями.

Біль та запаленняІбупрофен — широко використовується в США, відомий в Україні, за даними FDA це один з кращих варіантів для лікування наступних видів болю:

головнийспиннийз артритомм’язовийзубнийменструальний

Щоб дізнатися більше про функції болю в організмі, його механізм та аналгетичну дію ібупрофену, перейдіть за посиланням. Не використовуйте ібупрофен разом з іншими протизапальними ліками та алкоголем! Існує багато форм цього ліку для дітей та дорослих.

Висока температураПарацетамол — найбільш використовуваний лік для лікування гарячки в США. Здобув визнання багаторічним використанням, мінімальними побічними ефектами та високою ефективністю. Крім того, парацетамол добре поєднується з іншими протизастудними засобами, відомими людям як «чаї з парацетамолом». Це додає універсальності ліку. Пам’ятайте, максимальна доза парацетамолу — 4 грами на день! Перевищення дози або прийом з алкоголем спричиняє шкоду печінці! Існує багато форм цього ліку для дорослих та дітей.

КашельАцетилцистеїн рекомендується FDA для лікування «продуктивного» кашлю. На відміну від інших ліків, він не розріджує мокроту додатковою рідиною, а руйнує хімічні зв’язки в ній. Це призводить до зниження в’язкості та адгезії без збільшення об’єму мокроти, слиз легше і швидше відкашлюється. Ми написали більше про кашель взагалі та ацетилцистеїн у статті за цим посиланням.

Біль у горліФлурбіпрофен не просто звучить як ібупрофен — ці речовини дійсно мають схожу хімічну структуру та механізми дії. Різниця в тому, що флурбіпрофен можна використовувати місцево, у вигляді спрею або пастилок для розсмоктування. Це означає, що лік діє там, де це потрібно, і має менший ризик побічних ефектів. Ми написали більше про біль у горлі та флурбіпрофен у цій статті.

НежитьОксиметазолін гідрохлорид — випускається у вигляді назального спрею. Звужує судини в носі і тим самим зменшує набряк. Відновлює дихання носом і припиняє виділення слизу. Повинен використовуватися обережно при серцевих захворюваннях та високому тиску. Крім того, не рекомендується використовувати більше 3-5 днів, інакше ви можете спричинити залежність та хронічний насморк. При короткочасному використанні він безпечний та ефективний. Ми написали більше про простуду та її лікування в цій статті.

Алергічний риніт або висипання на шкіріФексофенадин гідрохлорид — протиалергійний препарат, схвалений FDA. Належить до найновішої на даний час 3-ї генерації антигістамінів. Чим він відрізняється від інших? З високою ефективністю, він не проникає в мозок, що означає, що не проявляє характерних побічних ефектів — сонливості та повільної реакції. Це робить його незамінним для працівників та водіїв. Ви можете прочитати більше про алергії та фексофенадин гідрохлорид тут.

Список торгових назв ліків зі статті:

ІбупрофенПарацетамолАцетилцистеїнФлурбіпрофенОксиметазолін гідрохлоридФексофенадин гідрохлорид